• Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie

A Free Template From Joomlashack

DZIELNE SKRZATY
26 września 2017

My jesteśmy skrzaty - chwaty , wesołe malutkie,
które zawsze dzielnie znoszą wszelkie smutki.
Codziennie w przedszkolu radośnie spędzamy czas,
powoli uczymy się jak kochać i poznawać świat!

„Skrzaty” w społeczności przedszkolnej są już ze sobą od miesiąca. Dla pewnej grupki dzieci jest to nadal okres adaptacji, który może jeszcze trochę potrwać.
W przedszkolu przede wszystkim poprzez zabawę dzieci uczą się miło i przyjemnie spędzać czas w gronie rówieśników i swoich pań. Tańczymy, śpiewamy, ćwiczymy, rysujemy, malujemy, eksperymentujemy, poznajemy świat – ten nam najbliższy i staramy się go zrozumieć – każdy we własnym tempie i czasie.
Maluchy poznają nowe miejsca i najbliższe otoczenie, przystosowują się do innego rytmu dnia, a także próbują zaakceptować obowiązujące w przedszkolu zasady. Uczą się, jakie zachowania są akceptowane w grupie, a jakie nie, nie wolno bić ani obrażać innych, a jeśli się kogoś uraziło, uczą się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powiedzieć magiczne słowo „przepraszam”. Próbują nawiązywać relacje z panią, opiekunkami, dziećmi. To wszystko jednak wymaga od nich sporego wysiłku i czasu. Bo przecież każdy z nich jest odrębną indywidualnością, jedyną i niepowtarzalną!

ZDJĘCIA SKRZATÓW  Z PIERWSZYCH DNI W PRZEDSZKOLU W FOTOGALERII !

 
 
Joomla Templates: by JoomlaShack