Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.

„Z rąk do rąk, podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny” 
Czesław Miłosz

14 października 2021 roku, to„dzień wyjątkowy dla całej społeczności przedszkolnej” jak powiedziała Pani Dyrektor Barbara Foryt, w naszym Przedszkolu uroczyście obchodzony Dzień Edukacji Narodowej
Wspólnie świętowali: DZIECI, nauczyciele, pracownicy obsługi.
Przedszkolaki, zaprezentowały się najlepiej jak umiały w swoich programach artystycznych. Prezentacja grup przedszkolnych – jedyna i niepowtarzalna, sposób przekazu charakterystyczny i wyjątkowy. Dzieci podziękowały, ukochanym Paniom i jedynemu Panu, za trud, serce, oraz uśmiech, włożony w ich wychowanie i codzienną pracę. To dzień podziękowań, nagród i życzeń, dla nauczycielek i pracowników ze strony Pani Dyrektor. W tym dniu wszyscy zostali docenieni i obdarowani.
Grupa czterolatków, odpowiedzialna za przygotowanie tego wspaniałego, pełnego atrakcji dnia – PYZUSIE wraz z Paniami Anną Fidler – Trus, Anetą Rul vel Sochacz przygotowały i wręczyły każdemu pracownikowi, drobne upominki – „Sówki”– będące uosobieniem, wielkiej inteligencji, rozsądku i mądrości. Czego życzyliśmy sobie nawzajem, jak również, zadowolenia i spełnienia oraz sukcesów w pracy jak i w życiu osobistym.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, a przede wszystkim Radzie Rodziców za pamięć, miłe życzenia i z serca płynącą życzliwość. To był radosny dzień dla NAS wszystkich.
Relację przygotowały: Aneta Rul vel Sochacz, Anna Fidler – Trus

           

Skip to content